Tylko czy zwykła śmiertelniczka też może wyglądać tak cudownie?
poniedziałek, 12 grudnia 2011
Azjatycka Europa?
Zafascynowanie azjatyckim stylem zawsze było dla mnie pewną formą fascynacji kiczem. Bo te sweterki - misie, kokardki we włosach (i z włosów) oraz oraz różowe sukienunie królujące w sławnym w mojej okolicy klubie "Protector". Przekonanie to trwało by pewnie i po dziś dzień gdyby nie namowa za uchem diabełka - koleżanki zakochanej wręcz w japońskich ubraniach. Zamówiłam sweterek i... zaparło mi dech w piersi. Owszem, może i nie jest to Versace ale myślę że z tych ubrań można stworzyć kilka całkiem konkretnych zestawów.
niedziela, 11 grudnia 2011
Kobiecy relaks
Kocham zakupy. A która nie kocha, niech pierwsza rzuci kamieniem.
Ale czy koniecznie trzeba kochać przepełnione galerie handlowe, bolące nogi i (w moim przypadku) 50 kilometrów do najbliższego pasażu? Pytanie retoryczne. A jaka na to rada? Sklepy internetowe. Wyrasta ich coraz więcej, jak grzyby po deszczu (deszczu z naszych pieniędzy oczywiście).
Jeśli nie macie jeszcze swoich ulubieńców a allegro nie daje wam 100% pewności, zajrzyjcie na strony które ja odwiedzam najczęściej.
1. Asos.com
2. Stradivarius
3. Top secret
4. River Island
5. Bershka
czwartek, 8 grudnia 2011
Poezją węgiel zwalaj
Z poezją pierwszy raz spotkałam się w szkole. Kolejna nudna rzecz którą wpijają nam chyba tylko dla zabicia w nas jakiejkolwiek energii. A kiedy trochę dorosłam... pokochałam poezję. A może po prostu nauczyłam się czytać to co poeta chciał nam powiedzieć.
Ciągnęliśmy zapałki, kto ma pójść do niego.
Wypadło na mnie. Wstałem od stolika.
Zbliżała się już pora odwiedzin w szpitalu.
Nie odpowiedział na powitanie.
Chciałem go wziąć za rękę- cofnął ją
jak głodny pies, co nie da kości.
Wyglądał, jakby się wstydził umierać.
Nie wiem, o czym się mówi takiemu jak on.
Mijaliśmy się wzrokiem jak w fotomontażu.
Nie prosił ani zostań, ani odejdź.
Nie pytał o nikogo z naszego stolika.
Ani o ciebie, Bolku. Ani o ciebie, Tolku. Ani o ciebie, Lolku.
Rozbolała mnie głowa. Kto komu umiera?
Chwaliłem medycynę i trzy fiołki w szklance.
Opowiadałem o słońcu i gasłem.
Jak dobrze, że są schody, którymi się zbiega.
Jak dobrze, że jest brama, którą się otwiera.
Jak dobrze, że czekacie na mnie przy stoliku.
Szpitalna woń przyprawia mnie o mdłości.
(Szymborka Relacja ze szpitala)
niedziela, 4 grudnia 2011
Prezenty
Kilka drobnych pomysłów na prezent dla Waszych mężczyzn. Praktycznych - takich jak lubię oraz w przystępnych cenach - przecież to nie jedyny wydatek w święta. Może
mało oryginalne ale trafią w gust większości mężczyzn.
H&M 59,90zł
Top secret.69,99zł
House 29,99zł
rękawiczki na motor
http://www.beride.pl/ 115zł
Jeśli to za dużo, w Biedronce są całkiem fajne gogle za 29,90zł
Home&You 79,00zł
Krawat
Bershka 34,90zł
Avon 75,00zł
sobota, 3 grudnia 2011
Studniówka 2012
Temat bardzo na czasie. Może nawet za bardzo, ale ze względu na zbliżające się moje "sto dni" temat sukienek, butów, fryzur i dodatków pochłania mnie do reszty. Na dziś: mały przegląd sukienek które przykuły moją uwagę:
H&M 129,90zł
River Island 32$
River Island 60$
Asos 25$
River Island 45$
Asos 25$
modbis.pl 179zł
bershka 189zł
Subskrybuj:
Posty (Atom)
